Schaatsloop.nl
Home » startnummerlijst

startnummerlijst

 

Bij het afhalen van uw startbescheiden dient u uw startnummer door te geven!

 

individueel: Pupillen - jeugd - junioren: start 9:00 uur
Startnr Naam Onderdeel chipnummer
101 Lars van Loon Pupillen CC-03142
402 Daan van der Elst Jeugd CK-09937
401 Idse van Benthum Jeugd CK-09917
602 Brian van Vliet Junioren CL-68489
601 Jaap van Uffelen Junioren CL-15613
Duo's: Pupillen - jeugd - junioren: start 9:00 uur
Startnr Teamnaam Schaatser Duo Naam loper Onderdeel chipnummer
502 Dano Noud Steenbergen Daan Steenbergen Jeugd Duo's CK-88816
501 Team B1G Thomas Jansen Arjen Rijnders Jeugd Duo's CK-78874
503 Theresia-twins Lusi Hermans Per Hermans Jeugd Duo's CL-14768
703 altijdfisjemetmaud Lonneke Hulsen Janne van den Broek Junioren Duo's CR-99395
705 Altijdfrisjemetmaud Loïs op 't hoog Tess meijs Junioren Duo's CV-67710
706 Boverkweerd junior Piet Verkleij Rinus van de Weerd Junioren Duo's CV-83241
701 Chapter Beek Bas van Gennip Ferlin Smulders Junioren Duo's NR-30958
704 Laura & Jochem Jochem van Hulten Laura Witlox Junioren Duo's CS-05673
702 Mosterd Famke Veenstra Sanne Veenstra Junioren Duo's CR-65301
302 De Krachtpatsers Epke van Benthum Wim van Benthum Pup. kind/ouder CK-02997
303 De Sterappels Danique Happel Piet Happel Pup. kind/ouder CK-09627
301 Het Superteam Fleur van de Ven Anne van de Ven Pup. kind/ouder CC-26325
304 Kampioenen Marit van de Ven Roland van de Ven Pup. kind/ouder CK-09629
201 berkeloo boys Robin v Puijenbroek Stijn van loon Pupillen Duo's CC-24496
Duo's vanaf 16 jaar: start 9:45 uur
Startnr Teamnaam Schaatser Duo Naam loper chipnummer
816 1955 Peter Snoek Piet Vermeer FS-58592
810 AAHAA!! Angélique van Reeuwijk Hans van Reeuwijk FL-92814
852 aerts-paradijs Jan Aerts Esther Aerts LC-21037
855 Boverkweerd senior Josine van den Bogaard Desiree van den Bogaard LC-78635
849 Boy en Ad Ad Spijkers Boy Wesel KZ-80286
838 Cool Runnings Marieke Krijnen Bas Marijnen KT-32962
828 CorRam Ramon van de Laar Corné de Kok HP-55161
844 de e-bonnekes Heinz Meurs Erwin de Zeeuw KW-95309
850 De Heijbotjes Joost Botman Peter van der Heijden KZ-86446
804 De Vennekes Anne van de Ven Roland van de Ven CZ-98075
853 Dogi Jan Giesberts Rob Donkers LC-34631
821 Dreamteam Marvin Muijs Sanne Louer GT-00494
840 Duo Gils geweld Hans ten Velde Wout Graafmans NN-87535
820 Engel & Ko Sander van Kolck Jorgen Engel GP-45741
829 Enurgey Thijs Blom (sr) Lobke Blom HP-56804
847 Eric en Jeroen Eric Spoelders Jeroen Hendrickx KX-41262
837 Erwet Toon van de Wetering Elon van Erp HT-86810
834 EZ Puffers Judith Colstee Simone van Oevelen HT-67285
815 F.E.E.S.T. Cas van den Broek Joep Brouwer FR-80588
827 Gijs & Max Gijs Ooms Maxime Verhagen HN-93523
809 Glijd & Schrijd Sander Neijnens Gérard van Hoof FL-22386
812 Groenwit Ijme Schilstra René Megens FN-55775
817 HenHwaw Hennie Willems Kluma Kluijtmans FS-94040
805 Jan en Jantje Jan de Bie Jantje de Bie FC-10202
836 JaPen Peter Jansen Edwin van der Pennen HT-84794
845 jo jo Marjo Dirks John van Poppel KX-30012
841 Lauduard Laura de Hoon Eduard Jamin KV-68843
811 lolbroeken Jose Janse Ton van de Ven FN-05012
819 MaNoBest Willem Maris Tom Nouwens GN-09657
839 Mar en Jan Jan Cleijsen Marjel Haring KT-40390
835 Marian & Bas Marian Stokmans Bas Rijk HT-76298
832 Metha Harrie Vos Meta Sipkens HS-54481
802 M-KWADRAAT Mélanie de Vroom Maria Wirtz CX-81608
801 MO6 Maarten Scholtze Ans Walsmits CX-14232
842 Nico&hans Hans colstee Nico colstee KV-69757
825 Oude schaatsmaten Frank Frijters Martin Huijbers HL-20562
846 Poski Jaap Postuma Marion Kindt KX-37870
813 Rhode Vooruit Wil Krijnen Ingrid Jansen FP-92758
851 Sacha en Marijke Marijke Zwanikken Sacha  Eltink LC-07391
830 Slapen bij de Wolff Anne Meijer Joost de Wolff HR-78686
814 Snip en Snap Peter van Broekhoven Willeke Kluijtmans FR-78545
824 Steeds Harder Wim Arts Rolf Leermakers HK-05513
823 Stephan en Cristian Cristian van Helvoirt Stephan Timmermans HH-78577
806 Synergie Wenzel Zeegers Mark van de Ven FF-94089
822 Tandje erbij Hanneke van Antwerpen Geert van der Zand HG-77174
831 team actief Kirsten van de Vosse Sandra van Bruinisse HS-42080
833 Team Fast Bjarne de Bont Corné van Oirschot HT-38460
818 Team Liemt Ruben van Vugt Jeroen van Haaren NW-21350
803 Team TweeSteden Jaap Bal John Ekelschot CX-85484
826 TRR/IJCT Sjef Stokmans Edgar Pijnenburg HL-24426
848 Vado Peter Kollau Danielle Kollau KZ-44353
808 Vressel Peter Verhagen Arent van Dijk FH-80315
854 Walliedewalvis Rob van Veen Hilde de Boer LC-58350
807 Zanggenoten Jan van Mensfoort Harrie Wijnans FH-11142
843 Zwei Kameraden Jan de Hond Wim Loog KW-05516
individueel: senioren /masters: start 10:45 uur
Startnr Naam categorie chipnummer
939 Ad van de Wouw Hmas NC-59899
935 Adrianus de Ridder Hmas LX-46921
910 Arno van Triest Hsen LH-49025
921 Brigitte Tuinzaad Dmas LP-88181
942 Claus van Teeffelen Hmas NF-74404
916 Dave Wijdemans Hmas LN-18231
924 Dennis van den Bosch Hsen LR-73914
937 Ellen Wilms Dmas LZ-49521
926 Elmar van Deijck Hmas LR-95102
905 Eric Boons Hmas LF-25535
915 Erik Nijland Hmas LL-54675
922 Evert Klein Hmas LR-32154
930 Frank Tofield Hmas LT-63595
912 Frans van de Ven Hmas LK-80657
943 Giel Neijens Hmas NW-98003
903 Han Rutten Hmas LF-08054
917 Hans van Wijk Hmas LN-20020
913 Harrie Wenting Hmas LL-19434
927 Harry Gubbels Hmas LR-99636
904 Harry van den Heuvel Hmas LF-21717
923 Henk Gallé Hmas LR-61970
936 Ingeborg Hovius Dsen LX-62891
919 Jan Op 't Hoog Hmas LP-66010
909 Jan van Loenen Hmas LG-69149
925 Jos van de Wouw Hmas LR-79975
940 Kees Mijdam Hmas NF-23492
928 Linda Klein Dsen LS-34554
929 Madzy de Vries Dmas LT-29041
941 Michel Wolfs Hmas NF-71186
911 Mieke van de Poll Dmas LK-11548
902 Monique Haans Dmas LF-00946
908 Nanda de Jong Dmas LG-55976
920 Patrick Damen Hsen LP-78669
933 Rob Scheffers Hmas LX-15769
907 Robert de Jong Hmas LG-41533
938 Robert Fokkens Hsen NX-92373
932 Ronald van Uffelen Hmas LW-44071
901 Serge Verdaasdonk Hmas LC-81881
906 Sjack van der Lee Hmas LG-25352
931 Teun Sweere Hsen LV-61768
944 Thijs Blom Hsen NG-61737
918 Ton van der Borg Hmas LP-11870
914 Wim van de Pol Hmas LL-46613
934 Wim Wiltenburg Hmas LX-32342