Schaatsloop.nl
Home » Uitslagen 2014 met tussentijden

Uitslagen 2014 met tussentijden

Bij een aantal deelnemers hebben de transponders niet goed gefunctioneerd en zijn door sommigen teveel rondes geschaatst. Bij deze deelnemers zijn de schaatstijd en eindtijd gecorrigeerd. 

De deelnemers waarbij de transponder correct werkte en die te weinig geschaatst of gelopen hebben, hebben een extra straftijd gekregen.
De deelnemers waarbij de transponder correct werkte en die te veel geschaatst of gelopen hebben, wordt de tijd niet gecorrigeerd.

De looptijd is inclusief de laatste 200m schaatsen en wisseltijd.

plts naam start schaatser (duo) loper (duo) cat pos schaats pos loop pos eindtijd
    num       cat tijd  schaats tijd loop  
Onderdeel: Pupillen
1 Lars van Loon 101     Hpup 1 0:02:04 1 0:05:27 5 0:07:31
2 De Krachtpatsers 302 Epke van Benthum Wim van Benthum KoPu 1 0:02:56 2 0:05:05 3 0:08:01
3 Het Superteam 301 Fleur van de Ven Anne van de Ven KoPu 2 0:03:44 4 0:04:56 2 0:08:40
4 De Sterappels 303 Danique Happel Piet Happel KoPu 3 0:03:16 3 0:05:24 4 0:08:40
5 Kampioenen 304 Marit van de Ven Roland van de Ven KoPu 4 0:04:15 5 0:04:27 1 0:08:42
6 berkeloo boys 201 Robin v Puijenbroek Stijn van loon DuoPu 1 0:04:31 6 0:06:21 6 0:10:52
Onderdeel: Jeugd
1 Team B1G 501 Thomas Jansen Arjen Rijnders DuoJe 1 0:03:22 2 0:07:10 2 0:10:32
2 Theresia-twins 503 Lusi Hermans Per Hermans DuoJe 2 0:04:00 4 0:06:34 1 0:10:34
3 Daan van der Elst 402     Hjeu 1 0:02:45 1 0:07:53 3 0:10:38
4 Idse van Benthum 401     Hjeu 2 0:03:50 3 0:08:33 5 0:12:23
5 Dano 502 Noud Steenbergen Daan Steenbergen DuoJe 3 0:06:53 5 0:08:03 4 0:14:56
Onderdeel: Junioren
1 Brian van Vliet 602     Hjun 1 0:07:44 1 0:14:11 1 0:21:55
2 Chapter Beek 701 Bas van Gennip Ferlin Smulders DuoJu 1 0:09:49 3 0:15:08 3 0:24:57
3 Laura & Jochem 704 Jochem van Hulten Laura Witlox DuoJu 2 0:09:08 2 0:16:00 5 0:25:08
4 altijdfisjemetmaud 703 Lonneke Hulsen Janne van den Broek DuoJu 3 0:10:09 4 0:15:33 4 0:25:42
5 Boverkweerd junior 706 Piet Verkleij Rinus van de Weerd DuoJu 4 0:11:19 6 0:14:35 2 0:25:54
6 Jaap van Uffelen 601     Hjun 2 0:11:20 7 0:16:33 6 0:27:53
7 Altijdfrisjemetmaud 705 Loïs op 't hoog Tess meijs DuoJu 5 0:10:09 5 ###### 99 DNF
plts naam start schaatser (duo) loper (duo) cat pos schaats pos loop pos eindtijd
    num       cat tijd  schaats tijd loop  
Onderdeel: Duo's vanaf 16 jaar
1 Team Fast 833 Bjarne de Bont Corné van Oirschot Duo 1 0:14:26 1 0:18:14 1 0:32:40
2 Synergie 806 Wenzel Zeegers Mark van de Ven Duo 2 0:15:31 5 0:20:17 3 0:35:48
3 Team Liemt 818 Ruben van Vugt Jeroen van Haaren Duo 3 0:17:20 20 0:19:01 2 0:36:21
4 Walliedewalvis 854 Rob van Veen Hilde de Boer Duo 4 0:16:13 8 0:20:41 4 0:36:54
5 Oude schaatsmaten 825 Frank Frijters Martin Huijbers Duo 5 0:14:45 2 0:23:04 20 0:37:49
6 F.E.E.S.T. 815 Cas van den Broek Joep Brouwer Duo 6 0:15:33 6 0:22:20 15 0:37:53
7 Dreamteam 821 Marvin Muijs Sanne Louer Duo 7 0:15:08 3 0:22:58 19 0:38:06
8 De Vennekes 804 Anne van de Ven Roland van de Ven Duo 8 0:17:19 16 0:21:19 8 0:38:38
9 Eric en Jeroen 847 Eric Spoelders Jeroen Hendrickx Duo 9 0:16:13 7 0:22:30 16 0:38:43
10 Engel & Ko 820 Sander van Kolck Jorgen Engel Duo 10 0:15:21 4 0:23:30 22 0:38:51
11 Nico&hans 842 Hans colstee Nico colstee Duo 11 0:17:16 14 0:21:43 13 0:38:59
12 Cool Runnings 838 Marieke Krijnen Bas Marijnen Duo 12 0:17:19 18 0:21:57 14 0:39:16
13 TRR/IJCT 826 Sjef Stokmans Edgar Pijnenburg Duo 13 0:18:02 25 0:21:28 9 0:39:30
14 Duo Gils geweld 840 Hans ten Velde Wout Graafmans Duo 14 0:18:00 23 0:21:36 10 0:39:36
15 JaPen 836 Peter Jansen Edwin van der Pennen Duo 15 0:16:52 11 0:22:54 18 0:39:46
16 Groenwit 812 Ijme Schilstra René Megens Duo 16 0:19:02 28 0:21:13 6 0:40:15
17 Erwet 837 Toon van de Wetering Elon van Erp Duo 17 0:19:37 35 0:20:45 5 0:40:22
18 jo jo 845 Marjo Dirks John van Poppel Duo 18 0:17:20 22 0:23:28 21 0:40:48
19 team actief 831 Kirsten van de Vosse Sandra van Bruinisse Duo 19 0:17:19 17 0:23:32 24 0:40:51
20 Enurgey 829 Thijs Blom (sr) Lobke Blom Duo 20 0:16:52 10 0:24:11 28 0:41:03
21 Dogi 853 Jan Giesberts Rob Donkers Duo 21 0:20:27 37 0:21:15 7 0:41:42
22 Marian & Bas 835 Marian Stokmans Bas Rijk Duo 22 0:19:37 36 0:22:48 17 0:42:25
23 Glijd & Schrijd 809 Sander Neijnens Gérard van Hoof Duo 23 0:21:01 39 0:21:40 12 0:42:41
24 Stephan en Cristian 823 Cristian van Helvoirt Stephan Timmermans Duo 24 0:21:21 42 0:21:39 11 0:43:00
25 MO6 801 Maarten Scholtze Ans Walsmits Duo 25 0:18:02 24 0:25:01 34 0:43:03
26 De Heijbotjes 850 Joost Botman Peter van der Heijden Duo 26 0:16:13 9 0:27:03 43 0:43:16
27 Rhode Vooruit 813 Wil Krijnen Ingrid Jansen Duo 27 0:19:05 30 0:24:33 31 0:43:38
28 MaNoBest 819 Willem Maris Tom Nouwens Duo 28 0:19:02 27 0:24:37 33 0:43:39
29 Tandje erbij 822 Hanneke van Antwerpen Geert van der Zand Duo 29 0:17:20 21 0:26:22 41 0:43:42
30 Jan en Jantje 805 Jan de Bie Jantje de Bie Duo 30 0:17:19 19 0:26:35 42 0:43:54
31 CorRam 828 Ramon van de Laar Corné de Kok Duo 31 0:20:29 38 0:23:34 25 0:44:03
32 Lauduard 841 Laura de Hoon Eduard Jamin Duo 32 0:19:36 34 0:24:29 30 0:44:05
33 Vressel 808 Peter Verhagen Arent van Dijk Duo 33 0:16:53 12 0:27:43 45 0:44:36
34 Team TweeSteden 803 Wim van de Pol Christel van de Pol Duo 34 0:19:36 33 0:25:08 35 0:44:44
35 1955 816 Peter Snoek Piet Vermeer Duo 35 0:19:27 31 0:25:19 37 0:44:46
36 Slapen bij de Wolff 830 Anne Meijer Joost de Wolff Duo 36 0:21:27 44 0:23:31 23 0:44:58
37 Metha 832 Harrie Vos Meta Sipkens Duo 37 0:21:08 40 0:24:20 29 0:45:28
38 Poski 846 Jaap Postuma Marion Kindt Duo 38 0:16:53 13 0:29:17 48 0:46:10
39 Zwei Kameraden 843 Jan de Hond Wim Loog Duo 39 0:19:01 26 0:27:31 44 0:46:32
40 Snip en Snap 814 Peter van Broekhoven Willeke Kluijtmans Duo 40 0:21:22 43 0:25:45 38 0:47:07
41 Gijs & Max 827 Gijs Ooms Maxime Verhagen Duo 41 0:23:15 50 0:23:52 26 0:47:07
42 EZ Puffers 834 Judith Colstee Simone van Oevelen Duo 42 0:17:19 15 0:29:59 49 0:47:18
43 Steeds Harder 824 Wim Arts Rolf Leermakers Duo 43 0:21:32 46 0:26:02 39 0:47:34
44 AAHAA!! 810 Angélique van Reeuwijk Hans van Reeuwijk Duo 44 0:23:13 49 0:26:10 40 0:49:23
45 lolbroeken 811 Jose Janse Ton van de Ven Duo 45 0:25:34 52 0:24:08 27 0:49:42
46 Boy en Ad 849 Ad Spijkers Boy Wesel Duo 46 0:21:28 45 0:28:53 47 0:50:21
47 Vado 848 Peter Kollau Danielle Kollau Duo 47 0:25:14 51 0:25:13 36 0:50:27
48 Sacha en Marijke 851 Marijke Zwanikken Sacha  Eltink Duo 48 0:26:04 53 0:24:35 32 0:50:39
49 HenHwaw 817 Hennie Willems Kluma Kluijtmans Duo 49 0:19:36 32 0:31:15 52 0:50:51
50 Boverkweerd senior 855 Josine van den Bogaard Desiree van den Bogaard Duo 50 0:23:09 48 0:27:54 46 0:51:03
51 M-KWADRAAT 802 Mélanie de Vroom Maria Wirtz Duo 51 0:21:33 47 0:30:15 50 0:51:48
52 Mar en Jan 839 Jan Cleijsen Marjel Haring Duo 52 0:21:20 41 0:30:33 51 0:51:53
53 aerts-paradijs 852 Jan Aerts Esther Aerts Duo 53 0:19:04 29 0:33:08 53 0:52:12
plts naam start     cat pos schaats pos loop pos eindtijd
    num       cat tijd  schaats tijd loop  
Onderdeel: Senioren & masters
1 Teun Sweere 931     Hsen 1 0:14:12 1 0:20:01 1 0:34:13
2 Patrick Damen 920     Hsen 2 0:14:12 2 0:21:39 4 0:35:51
3 Harrie Wenting 913     Hmas 1 0:15:28 7 0:21:47 5 0:37:15
4 Dennis van den Bosch 924     Hsen 3 0:16:15 14 0:21:11 2 0:37:26
5 Jan van Loenen 909     Hmas 2 0:16:14 11 0:21:30 3 0:37:44
6 Robert de Jong 907     Hmas 3 0:15:26 5 0:22:54 10 0:38:20
7 Michel Wolfs 941     Hmas 4 0:14:50 3 0:24:47 17 0:39:37
8 Evert Klein 922     Hmas 5 0:15:31 8 0:24:17 13 0:39:48
9 Thijs Blom 944     Hsen 4 0:14:50 4 0:25:09 20 0:39:59
10 Frank Tofield 930     Hmas 6 0:17:40 18 0:22:22 7 0:40:02
11 Jan Op 't Hoog 919     Hmas 7 0:15:27 6 0:24:46 16 0:40:13
12 Harry van den Heuvel 904     Hmas 8 0:16:23 15 0:23:58 12 0:40:21
13 Elmar van Deijck 926     Hmas 9 0:18:37 22 0:22:30 8 0:41:07
14 Hans van Wijk 917     Hmas 10 0:16:05 10 0:25:21 21 0:41:26
15 Harry Gubbels 927     Hmas 11 0:16:45 17 0:24:50 19 0:41:35
16 Henk Gallé 923     Hmas 12 0:19:36 26 0:22:22 6 0:41:58
17 Linda Klein 928     Dsen 1 0:15:34 9 0:26:40 28 0:42:14
18 Ingeborg Hovius 936     Dsen 2 0:16:14 12 0:26:17 25 0:42:31
19 Rob Scheffers 933     Hmas 13 0:20:01 32 0:22:33 9 0:42:34
20 Serge Verdaasdonk 901     Hmas 14 0:18:16 20 0:25:28 22 0:43:44
21 Brigitte Tuinzaad 921     Dmas 1 0:20:01 33 0:23:53 11 0:43:54
22 Adrianus de Ridder 935     Hmas 15 0:16:14 13 0:28:35 37 0:44:49
23 Jos van de Wouw 925     Hmas 16 0:16:35 16 0:28:20 35 0:44:55
24 Frans van de Ven 912     Hmas 17 0:19:37 27 0:25:39 23 0:45:16
25 Claus van Teeffelen 942     Hmas 18 0:19:00 23 0:26:34 27 0:45:34
26 Mieke van de Poll 911     Dmas 2 0:18:34 21 0:27:05 31 0:45:39
27 Monique Haans 902     Dmas 3 0:20:52 35 0:24:50 18 0:45:42
28 Wim Wiltenburg 934     Hmas 19 0:19:10 24 0:27:40 33 0:46:50
29 René Pichot du Plessis 914     Hmas 20 0:20:00 30 0:26:56 30 0:46:56
30 Kees Mijdam 940     Hmas 21 0:20:00 31 0:27:08 32 0:47:08
31 Eric Boons 905     Hmas 22 0:20:52 36 0:26:50 29 0:47:42
32 Ad van de Wouw 939     Hmas 23 0:19:59 28 0:28:05 34 0:48:04
33 Ronald van Uffelen 932     Hmas 24 0:19:19 25 0:28:49 38 0:48:08
34 Jan van de Wouw 937     Hmas 25 0:19:59 29 0:28:24 36 0:48:23
35 Dave Wijdemans 916     Hmas 26 0:23:57 42 0:24:36 14 0:48:33
36 Giel Neijens 943     Hmas 27 0:23:56 41 0:24:42 15 0:48:38
37 Robert Fokkens 938     Hsen 5 0:23:24 39 0:25:48 24 0:49:12
38 Ton van der Borg 918     Hmas 28 0:23:24 40 0:26:18 26 0:49:42
39 Sjack van der Lee 906     Hmas 29 0:20:09 34 0:29:54 39 0:50:03
40 Han Rutten 903     Hmas 30 0:22:24 37 0:31:03 41 0:53:27
41 Madzy de Vries 929     Dmas 4 0:26:31 43 0:29:58 40 0:56:29
42 Nanda de Jong 908     Dmas 5 0:18:10 19 ###### 99 DNF
43 Erik Nijland 915     Hmas 31 0:22:27 38 ###### 99 DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.